Domy jednorodzinne na topie

Możliwość komentowania Domy jednorodzinne na topie została wyłączona 125

Domy jednorodzinne na topie

Kryzys wydaje się mieszkańcom Włocławka nie straszny. Przynajmniej w kwestii rozpoczynania inwestycji budowlanych. Poza nowymi mieszkaniami, które Włocławek ma budowane przez deweloperów, buduje się też we Włocławku wiele domów z prywatnej inicjatywy- niestety, głównie poza miastem, w samym mieście bowiem widać wyraźny spadek zgłoszeń po pozwolenia na budowę. Mimo tego, nie jest źle – w pierwszym półroczu bieżącego roku, wydano aż 114 pozwoleń na budowę. To całkiem niezły wynik – zwłaszcza w porównaniu do spadku ilości budowanych domów w sąsiednich miastach.

Jak wynika z danych Starostwa Powiatowego, kryzys nie spowodował też obniżenia metrażu domów. Włocławianin, jeśli już decyduje się na budowę domu, chce mieszkać wygodnie – stąd średnia powierzchnia domu jednorodzinnego wynosi około 150 metrów.
Domy, buduje się coraz chętniej na obrzeżach Włocławka bądź w miejscowościach pod Włocławkiem. Najpopularniejsze rejony to Wieniec, Nowa Wieś i Szpetal Górny. W samym mieście nowych domów budowanych indywidualnie nie będzie dużo – Włocławianie mają jednak nadzieję, że Rybnica czy Michelin będą się nadal rozwijać.

Domy jednorodzinne na topie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles