Czan Garwolin – nowe mieszkania do wynajęcia

Możliwość komentowania Czan Garwolin – nowe mieszkania do wynajęcia została wyłączona 481

CZAN na polskim rynku istnieje od 1995 roku. Specjalizujemy się we wznoszeniu budynków mieszkalnych. Stawiamy na nowe technologie oraz najdogodniejsze lokalizacje. Dzięki 23 -letniemu doświadczeniu osiągamy bardzo wysoką jakość. Inwestycje finansowane są ze środków własnych.

Każde z osiedli charakteryzuje się indywidualnym stylem oraz ciekawą architekturą. Realizowane są głównie po dwóch przeciwległych stronach Garwolina, w rezultacie czego każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nasza oferta skierowana jest także do przedsiębiorców, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji na swoją działalność. Oferujemy wynajem lokali usługowych, usytuowanych w naszych inwestycjach.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom stworzyliśmy dział zajmujący się zarządzaniem i administrowaniem naszych osiedli. W związku z tym jesteśmy w stanie zagwarantować mieszkańcom opiekę na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z doradcami kredytowymi, którzy oferują fachową pomoc w uzyskaniu środków na sfinansowanie zakupu nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu,

Osiedle składa się z 5 budynków wielorodzinnych, realizowanych w latach 2011 – 2016, przy ul. Mickiewicza w Garwolinie.

W inwestycji dostępne są mieszkania o powierzchni od 34m² do 102m². Począwszy od ustawnych mieszkań jednopokojowych, kończąc na przestronnych mieszkaniach dwupoziomowych usytuowanych na ostatniej kondygnacji budynku. Nowoczesny rozkład mieszkań pozwala na ciekawą aranżację wnętrza. Zainstalowane duże okna z egzotycznego drewna, o podwyższonych parametrach, sprawiają, że pokoje są dobrze doświetlone i przestronne.

Osiedle charakteryzuje zielona, cicha okolica oraz zamknięty i całodobowo monitorowany teren. Na osiedlu znajduje się także wydzielony plac zabaw dla dzieci, jak również miejsca parkingowe dostępne dla gości.

Zaletą są zlokalizowane na parterach pasaże handlowo – usługowe, w których znajdują się najpotrzebniejsze usługi do codziennego życia.

Czan Garwolin – nowe mieszkania do wynajęcia
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

Zobacz podobne artykuły:

admin

View all contributions by admin

Similar articles