Pierwsze kroki w internetowym biznesie

Możliwość komentowania Pierwsze kroki w internetowym biznesie została wyłączona 2

Pierwsze kroki w internetowym biznesie

Posiadając własny sklep często można się spotkać z małą ilością klientów którzy odwiedzają nasz sklep. Rozwiązaniem tego problemu może być rozszerzenie działalności o sprzedaż internetową. W bieżącym tysiącleciu jest to najbardziej rozwijająca się część handlu.

Znaczny wzrost liczby posiadaczy internetu powoduje, iż coraz więcej ludzi dokonuje zakupów w internecie. Otworzenie własnego sklepu internetowego jest bardzo łatwe. Potrzeba do tego jest minimalna wiedza informatyczna oraz oprogramowanie sklepu internetowego. Oprogramowanie takie można zakupić w wielu firmach i uważam, że najlepsze (niedrogie w stosunku do możliwości) jest oprogramowanie oparte o sklep oscommerce.

Po zakupie oprogramowania często otrzymujemy pomoc techniczną co gwarantuje, że sprzedawca zainstaluje nam sklep, pomoże w jego konfiguracji oraz będzie pomocny w razie wystąpienia kłopotów. Ceny aplikacji sklepów internetowych opartych o silnik oscommerce wahają sie od 20 zł do 200-300 zł. Za 20 zł nie otrzymujemy nic oprócz skryptu. Za kwotę 200 zł otrzymujemy już program oraz co najważniejsze pomoc sprzedawcy. Wielu ludzi nie docenia pomocy technicznej i po zakupie u taniego sprzedawcy często później narzeka i ma duże problemy.

Same aplikacje sklepów internetowych są często mało atrakcyjne graficznie i dlatego warto jest rozważyć zakup dodatkowego szablonu graficznego do sklepu tak aby nasz sklep był bardziej atrakcyjny wizualnie.

Pierwsze kroki w internetowym biznesie
1 vote, 8.00 avg. rating (118% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles