Catering Trójmiasto

Możliwość komentowania Catering Trójmiasto została wyłączona 2

Czym jest catering?

Catering jest specyficznym typem usługi, który powstał względnie niedawno, jednakże staje się on od jakiegoś czasu coraz bardziej popularny. Owa usługa polega na przygotowywaniu gotowych potraw na zamówienie oraz dostarczaniu ich pod wskazany adres. Często łączy się to również z organizowaniem przyjęć takich, jak chociażby wesela, czy jubileusze.
W ramach cateringu można również zapewnić posiłki w szkołach, czy miejscach pracy. Jako ciekawostkę warto dodać również, że pierwotnie ten termin oznaczał naziemną obsługę lotnisk i szykowanie posiłków pasażerom samolotów.
Jeżeli chodzi o catering Trójmiasto jest jedną z najbardziej rozwiniętych pod tym względem aglomeracji w naszym kraju. Na terenie Trójmiasta można znaleźć ogromną ilość firm zapewniających usługi cateringowe. Najczęściej jest to tak zwany catering dietetyczny. Polega on na dostarczaniu klientowi kilka razy dziennie przygotowanych posiłków, w ramach wyznaczonego uprzednio planu odżywiania posiłków.
Wyróżnia się dwa podstawowe typy cateringu. Pierwszy z nich to tak zwany catering linii zimnej. Posiłek jest chłodzony do temperatury około dziesięciu stopni Celsjusza. Następnie obniża się temperaturę jeszcze niżej, do około czterech stopni. Taki zimny pokarm jest transportowany do klienta, a następnie podgrzewany. Z kolei catering linii gorącej opiera się na dowożeniu gorącego jedzenia, którego temperatura nie spada najczęściej poniżej sześćdziesięciu stopni. Jest zdrowszy od cateringu linii zimnej, ponieważ w przypadku tego drugiego mogą rozwinąć się bardzo szkodliwe drobnoustroje.

Catering Trójmiasto
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles