Spawanie aluminium

Możliwość komentowania Spawanie aluminium została wyłączona 71

Roboty stały się już nie tylko wymysłem szalonych filmowców, coraz częściej zauważamy pełną automatyzację w przemyśle a nawet życiu codziennym. Kto z nas w końcu nie korzysta z zaawansowanych układów komputerowych, które mają nam ułatwić pracę i życie? Chyba każdy kiedyś otarł się o taką pracę.

Dlaczego mielibyśmy przejmować się robotami? Ponieważ czy nam się to podoba czy nie są naszą przyszłością. Oczywiście możemy powiedzieć, że my tego nie dożyjemy, może nasze dzieci – więc niech to one się martwią. Co jednak, jeżeli przeliczymy się o te kilkanaście lat w naszych założeniach? Czy ktoś dziś pamięta strajki dorożkarzy?

Jednym z zawodów, którym chciałbym się dzisiaj zainteresować jest spawacz. Mogłoby się wydawać, że precyzyjne roboty opanują spawanie aluminium do perfekcji, były nawet próby podjęcia się tego tematu. Póki co dalszych prób zaprzestano ponieważ o ile maszyny potrafiły w niebywale wręcz dokładny sposób spawać o tyle i tak ktoś musiał je programować by wiedziały gdzie to robić. Nie ma się co oszukiwać, branże kreatywne są póki co dla robotów całkowicie niedostępne – i całe szczęście.

Spawanie aluminium
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles