Restauracja na wesele Poznań i restauracja Komorniki

Możliwość komentowania Restauracja na wesele Poznań i restauracja Komorniki została wyłączona 1

Restauracja Komorniki i Restauracja na wesele Poznań

Zasmakuj w wyszukanych daniach – restauracja na wesele

Poznań to miasto które zachwyca i inspiruje. Restauracja na wesele Poznań czerpie garściami z tradycji i historii kulinarnej miasta i regionu. Twoje menu na wesele może być wyszukane, a jednocześnie opierać się na tradycyjnych i od wieków używanych w tym regionie składników.
Dania poznańskie, tj. tradycyjnie pieczona kaczka, buraczki zasmażane po poznańsku, czy pieczona gęś nadziewana kaszą, zachwycą waszych gości smakiem i aromatem. Dzięki temu będą świetnie się bawili na waszym weselu i długo będą je wspominać, ponieważ dobre jedzenie to podstawa polskiego wesela.

Restauracja Komorniki- kuchnia wielkopolska nie ma dla nas tajemnic
Do wyszukanych mięs, kaczek, gęsi i pieczeni, możesz wybrać tradycyjne pyry deptane, czyli ziemniaki wymieszane z podsmażonym boczkiem i cebulką w formie puree, ziemniaki w mundurkach lub pyry z gzikiem. Goście na twoim weselu będą zachwyceni bogactwem smaków i aromatów i z pewnością nie wyjdą głodni z przyjęcia weselnego. Wypróbuj regionalne potrawy na swoim weselu lub zdecyduj się na różnorodne menu, inspirujące się wieloma kuchniami ze świata.

Restauracja na wesele Poznań i restauracja Komorniki
1 vote, 10.00 avg. rating (138% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles