Ochrona osobista

Możliwość komentowania Ochrona osobista została wyłączona 2

Ageon Security świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi ochrony osobistej. Wszystkie zlecenia rozpoczynamy od wnikliwej i szczegółowej analizie potencjalnych zagrożeń.

Przed rozpoczęciem realizacji usługi ochrony osobistej dokonywane są ustalenia z osobami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo i organizację pobytu osoby chronionej. Specjalny zespół Ageon Security tworzy system ochrony wraz z procedurami działania, które mają na celu zapewnienie skutecznej ochrony. Przeprowadzane jest rozpoznanie i symulacja potencjalnych zagrożeń, jakie mogą się zdarzyć w miejscach pobytu osób chronionych lub na trasie ich przejazdu.

Ochroną osobistą zajmują się licencjonowani i specjalnie przeszkoleni pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Wielu z nich jest czynnymi sportowcami, szkolonymi przez wielokrotnego mistrza Polski, dwukrotnego mistrza Europy, 7 krotnego zdobywcy Pucharu Europy, vice mistrza świata w Kick-Boxingu, twórcy Runda Zero Promoution, prekursora idei rozwoju mma w Polsce – Piotra Bąkowskiego Prezesa Federacji UFR (Universal Fighting Rules), która współpracująca z nami od lat jak również byłych funkcjonariuszy BOR.

W ramach świadczonych usług przyjmujemy także zlecenia czasowe, w tym prowadzimy ochronę podczas spotkań biznesowych, koncertów, festiwali.
Agenci ochrony osobistej Ageon wyposażeni są w różnego rodzaju sprzęt zapewniający pełne bezpieczeństwo klienta.

Wszelkie działania prowadzone są w sposób niezwykle dyskretny, ale sygnalizujący jednocześnie występowanie czynnika ochronnego wokół obiektu. Zapewniamy stałą łączność miedzy agentami jak i siedzibą, aby w razie wystąpienia sytuacji wysokiego ryzyka zaangażować większą liczbę osób do ochrony osobistej. Wszyscy nasi pracownicy w zgodzie z ustawą o ochronie osób i mienia, posiadają odpowiednie licencje I i II stopnia. Dzięki temu ochrona VIP realizowana jest na najwyższym poziomi i przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności.

Ochrona osobista
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles