Fototapety

Możliwość komentowania Fototapety została wyłączona 2

Nie zawsze malowanie ścian jest najlepszym wyjściem z sytuacji jeżeli chcemy ukryć niedoskonałości. Jeżeli decydujemy się na fototapety przed
przyklejeniem ich do naszej ściany musimy wszystko odpowiednio przygotować, tak aby klej dobrze się trzymał. Ścianę można umyć wodą z mydłem a także dodatkowo zagruntować. Robimy to po to aby klej dobrze trzymał się powierzchni i nie odchodził. Klejenie najlepiej jest zacząć od strony okna, a następnie zakleić na zakładkę – kilka milimetrów. Wcześniej przygotowany klej nakładamy szybko szerokim pędzlem do tapet, aby uniknąć zbyt długiego czasu namakania tapet.

Należy utrzymywać jednakowy czas namakania każdego elementu, ok. kilku minut. Pamiętajmy również o tym aby nie składać na czas namakania posmarowanych elementów. Ponieważ później możemy ich nie rozkleić, pierwszy górny element przykładamy do wyznaczonej wcześniej linii. Od naszej dokładności wykonania tego kroku zależało będzie poziome przyklejenie fototapety do ściany. A więc należy w tym punkcie zadbać o dokładność.

Fototapety
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles