Ekskluzywne żyrandole

Możliwość komentowania Ekskluzywne żyrandole została wyłączona 7

Niektórzy z nas są fanami mody i swoje domy czy mieszkania zawsze urządzają w duchu najnowszych trendów. Wiąże się to niestety z częstym zmienianiem wystroju. Jeżeli chcemy urządzić dom ponadczasowo, ni będziemy mieli tego problemu.

Wybierzmy najpierw element dominujący – mogą to być ekskluzywne żyrandole lub nowoczesne meble w żywych kolorach. Wybór elementu dominującego będzie zależał w dużej mierze od naszego gustu lub też metrażu i wysokości mieszkania. W wysokich mieszkaniach może sprawdzić się efektywny, długi żyrandol, który podkreśli wysokość i przestrzeń mieszkania. Możemy też wybrać kolor przewodni – może to być na przykład intensywny fiolet, błękit lub zieleń. Szukajmy inspiracji!

Co dalej? Kiedy wybraliśmy już jeden robiący wrażenie element, musimy stworzyć dla niego tło. Aby nasze kolorowe kanapy lub ekskluzywne żyrandole błyszczały i zawsze zwracały uwagę gości, powinniśmy wybrać tło stonowane. Możemy na przykład pomalować ściany na biało lub beżowo, co będzie idealnym tłem.

Ekskluzywne żyrandole
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zobacz podobne artykuły:

admin

View all contributions by admin

Similar articles