E-ochrona

Możliwość komentowania E-ochrona została wyłączona 8

E-OCHRONA CZYLI MONITORING OBIEKTU Z INTERWENCJĄ

Zajmujemy się ochroną 24, co oznacza stałą obserwację przez Operatora w Centrum Monitoringu Ageon-Security zapisu z kamer zainstalowanych na Obiekcie, wielokrotnie połączona z odbiorem sygnałów z systemów zabezpieczenia technicznego.
Ochrona24 gwarantuje w przypadku zaobserwowania zdarzeń przez Operatora wysłanie na miejsce Patrolu Interwencyjnego, w przypadku odbioru sygnału – sygnał przychodzi zarówno do Operatora jak i bezpośrednio do pojazdu Patrolu.

E-ochrona połączona jest z cyklicznymi, prewencyjnymi podjazdami na chroniony obiekt Patrolu Interwencyjnego oraz – w ramach podjazdu – patrolowaniem terenu. W przeciwieństwie do zdecydowanej większości konkurencyjnych firm lokalnych, które mają w swojej ofercie usługę e-ochrony nie korzystamy z outsourcingu Centrum Monitoringu/Stacji Monitorowania lub Patrolu Interwencyjnego.

W naszej ocenie usługa e-ochrony, korzystająca z outsourcingu, wykonywana wielokrotnie przez trzy firmy nie tylko nie gwarantuje bezpieczeństwa ale naraża Obiekt na niekontrolowany przepływ informacji strategicznych, co w rezultacie nie gwarantuje ochrony budynku.

Nasze Centrum Monitoringu oraz Stacja Monitorowania oparte są na najnowocześniejszych technologiach, parametry przesyłu stworzonej od podstaw instalacji gwarantują obsługę na najwyższym poziomie. Zanim powierzycie Państwo swoje bezpieczeństwo – warto sprawdzić jakim zapleczem technicznym dysponuje Zleceniobiorca. Podsumowując właśnie dlatego według nas e-ochrona daje najlepsze rozwiązanie spośród możliwości ochrony24 budynku.

Zastosowanie usługi e-ochrony:

osiedla mieszkaniowe,
domy i mieszkania prywatne,
obiekty biurowe- w tym pojedyncze biura,
obiekty handlowe- w tym małe sklepy,
zakłady przemysłowe,
centra logistyczne,
lokale usługowe,
parkingi,
tereny budowy.

E-ochrona
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zobacz podobne artykuły:

admin

View all contributions by admin

Similar articles