Białe listwy przypodłogowe

Możliwość komentowania Białe listwy przypodłogowe została wyłączona 17

Podłoga a listwy przypodłogowe.

Piękna podłoga w domu jest podstawą eleganckiego i efektownego wnętrza. To na nią pada pierwsze spojrzenie naszych gości. Powinna więc być nie tylko solidna i trwała, ale także gustowna i estetyczna. Niestety jednak, tak jak wszystko w domu, po latach ulega ona zniszczeniu pod wpływem ciągłego użytkowania. Dlatego też co jakiś czas powinniśmy przeprowadzić jej remont. Oczywiście nie obejdzie się bez wysiłku i kosztów, ale zrobić to trzeba.
Najprościej i najszybciej jest przykryć starą podłogę nową. Ale nie zawsze da się tak zrobić. Jeżeli bowiem stara podłoga trzeszczy albo ugina się, trzeba będzie ją zerwać, zabezpieczyć głębsze warstwy i wtedy dopiero położyć warstwę wierzchnią, którą wybraliśmy, a więc panele, wykładzinę, płytki albo nawet formy łączone.
Bardzo ważnym elementem wykończeniowym będą listwy. Najlepiej prezentują się białe listwy przypodłogowe, które doskonale pasują do każdej podłogi. Nadają one pomieszczeniu nowoczesny charakter. Kontrastowe połączenia kolorystyczne, np. ciemna podłoga i białe listwy przypodłogowe wspaniale sprawdzają się w każdym pomieszczeniu.

Białe listwy przypodłogowe
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)
admin

View all contributions by admin

Similar articles