Ageon Security

Możliwość komentowania Ageon Security została wyłączona 2

Ageon Security działa na rynku ochrony w Warszawie od 2012 roku. Nasza firma ochroniarska jest nowoczesna, a co za tym idzie – jesteśmy dostosowani do nowych realiów rynku ochrony. Zadaniem firmy jest stawianie na technikę i kwalifikowaną kadrę ochrony fizycznej.

Specjalizujemy się w ochronie osiedli mieszkaniowych, obiektów biurowych, przemysłowych, magazynowych, logistycznych oraz placów budowy w Warszawie i okolicach. Jako innowacyjna firma ochroniarska oferujemy usługi takie jak E-ochrona, czyli Monitoring Obiektu z interwencją oraz oprócz ochrony fizycznej zapewniamy kompleksowe zabezpieczenia techniczne każdego rodzaju obiektu (m.in. telewizja przemysłowa CCTV, systemy alarmowe, BMS, HVAC, kontrole dostępu, systemy przeciwpożarowe, dźwiękowe systemy ostrzegawcze itp). Nasza firma głównie ukierunkowana jest na ochronę osób i mienia co wpływa znacząco na wysoką jakość usług oraz na nasz profesjonalizm.

Naszą kadrę ochroniarską stanowią wykwalifikowani i doświadczenie pracownicy ochrony, byli funkcjonariusze BOR, byli żołnierze Wojska Polskiego, czynni lub byli sportowcy Federacji UFR.

Posiadamy własne Centrum Monitoringu, własną Stację Monitorowania sygnałów alarmowych, własne Patrole Interwencyjne. Współpracujemy z Instytutem Analizy Ryzyka, federacja Universal Fighting Rules, polskim oddziałem międzynarodowych organizacji sztuk walki WKA i WKSF. Jesteśmy od 2013 roku oficjalnym partnerem akcji „Łączy Nas Sport nie Narkotyki”.

Zaufało nam ponad 40 Osiedli Mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolicach, jako jedyni w Polsce ochraniamy Zakony, obdarzyły nas zaufaniem takie firmy jak JW. Construction, Budimex, Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych.

Ageon Security
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zobacz podobne artykuły:

admin

View all contributions by admin

Similar articles